top of page
Kotva 1

Společnost ZARIS s.r.o., je provozovatelem sítě čerpacích stanic pod značkou ZARIS a partnerem sesterských sítí čerpacích stanic značek A+S, Benale a GOLD.

Patříme do skupiny firem ZARIĆ Group, jejíž společnosti provozují pod uvedenými značkami již 36  čerpacích stanic.

Výhradním dodavatelem paliv do sítě je společnost skupiny A+S,

která je registrovaným distributorem PHM a provozuje daňový sklad

a velkoobchod s pohonnými hmotami. Spolupráce firem ve skupině umožňuje poskytovat všem našim zákazníkům široký servis a dodávat pohonné hmoty té nejvyšší kvality za příznivé ceny.

 

Spojení ZARISA+S, Benale a GOLD přináší zákazníkům celé sítě mnohem více výhod a akčních nabídek. Držitelé firemních zákaznických karet mohou využívat našich pravidelných speciálních nabídek a slev. 

O kartu zákazníka si můžete požádat na kterékoliv čerpací stanici nebo u našeho obchodního zástupce. Tyto karty jsou akceptovány napříč

všemi sítěmi. 

O nás 

33

Tankování prověřených paliv a speciální akční nabídky již 33 krát na území celé ČR!

Svou cestou …

KVALITA

Za kvalitu prodávaných paliv ručíme. Jejich špičkovou kvalitu hlídáme od skladování, přes distribuci až po prodej. Pracovníci našich vlastních skladů, řidiči cisternových vozů i prodejci Vám v každém okamžiku zaručují plnění těch nejvyšších standardů.

SLUŽBA

Žádný zákazník pro nás není nevýznamný a zaslouží si stejnou péči jako velký odběratel. Každý den se staráme o Vaše pohodlí na cestách a služby, které na čerpacích stanicích očekáváte chceme poskytovat jen v té nejvyšší kvalitě. Jsme zde proto, abyste se u nás cítili vždy jako doma.

 

CENA

Optimalizace procesů od nákupu, skladování a logistiky nám umožňuje prodávat velmi kvalitní pohonné hmoty a zboží za velmi výhodné ceny.  

bottom of page